Çalışan Annelerin Ev ve İş Dengesi Kurabilmeleri İçin Öneriler

  Birçok çalışan kadın, anne olduktan sonra ev ve iş arasında kalıyor ve birini tercih etmek zorunda hissediyor. Bir tercih yapılmadan önce ev ve iş arasında denge kurmak denenebilir. Bu dengenin kurulması için birkaç önerimiz var!

  Çalışan Kadına Süt İzni

  Çalışan anneler süt iznini ne kadar kullanabiliyor, çalışan anneler için gösterilen toleranslara birlikte bakalım. Keyifli okumalar! 

  Çalışan Annenin Hakları Neler?

  Danone Yetenek Yöneticisi İrem Önal, "Çalışan Annenin Hakları Neler" canlı yayını ile BinYaprak Facebook sayfasında bizlerleydi. Detaylar için habere devam!

  Çalışan Annenin Mutluluk Reçetesi

  Çalışan anne olmak üzerine hiç Google'da arama yaptınız mı? Sizce olumlu mu, olumsuz mu? Neler var, neler! Ben hikayemi yazdım,gelin biraz konuşalım.

  Çocuk Kahkahalarına Özlemle Evden Çalışma Deneyimleri

  Bilge Oş, kendini çocuklara adamış bir öğretmen, yoga eğitmeni ve bir anne. Ben kendisinin çiçeği burnunda evden çalışma deneyimlerini onun güzel sesinden dinledim, aynı ruhu yansıtmak ümidiyle de sizler için kaleme aldım.

  ÇALIŞAN ANNELER İÇİN EN İYİ ŞİRKETLER!

   Çalışan bir anne olmanın kolay bir şey olmadığını hepimiz biliyoruz, özellikle anne dostu olmayan şirketlerle yüzleşince... Bu yüzden çalışan anneler için hemen iyi iş-veren şirketleri hem de işe girmeden önce dikkate alman gerekenleri yazdık! 

  YenidenBiz'den İşe Geri Dönmek için 6 Adım

  İşe ara verdikten sonra geri dönmek ile ilgili endişelerini ve sorularını kafandan atıp, işe dönüş yolunda harekete geçmen için sana küçük bir yol haritası.

  Kız Çocukları İçin Rol Model: Çalışan Anne

  Kız çocukları, doğdukları andan itibaren annelerini rol model olarak görmeye başlarlar. Çalışan anne olmanın kız çocukları üzerindeki etkilerini incelemek için yazıyı okumaya devam et!

  Çocuk mu, Kariyer mi? Sahi, Bize Yönelttiğiniz Soru Bu Mu?

  Günümüz iş dünyasında kadın olmak bu kadar zorken bizlere sürekli sorulan, 'çocuk mu yoksa kariyer mi' söylemleriyle karşılaşabiliyoruz. Peki hangisi, nasıl seçeriz, neler yapmalıyız? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.. Keyifli okumalar!

  Kadınların Hamilelik Ve Doğum İzni Hakkı

  İş hayatında çalışan kadın oranı her geçen gün artıyor. Fakat birçoğumuz iş hayatında sahip olduğumuz hakları yeteri kadar bilmiyoruz. Peki kadınların hamilelik döneminde ve çocuk sahibi olduktan sonraki evrelerde sahip olduğu haklar neler?

  İş Hayatının Zorluklarına Karşı Öneriler

   Yıl 2017; kadınlar başarılarıyla tüm dünyayı etkilerken, mücadeleye devam ediyor. Peki, iş hayatında kadınların yaşadığı zorluklar ve bunları aşma yolları neler?

  Çocuklu Bir Anne Olarak Sana Destek Verecek Şirketi Nasıl Bulursun?

  Çalışan bir anne olarak şirketlerden destek alabilmek çok önemli. Peki, çalışan bir anne olarak çalışacağımız yerdeki önceliklerimizi nasıl belirleyebiliriz? Yazımızda buna değindik. İyi okumalar!

  YenidenBiz’den İşe Ara Vermeden Önce Bilmen Gereken 7 Taktik

  Çalışma hayatına ara vermek istiyorsan nelere dikkat etmelisin? Gelin, birlikte iş hayatına geri dönmüş kadınların tavsiyelerinden derlenen yaşanmışlıkların bilgeliğinden yararlanalım.

  İş Hayatına Ara Verdim, Dönmek İçin Doğru Zaman Olduğunu Nasıl Anlarım?

  İş hayatına geri dönmek istesen de ne yapacağını ve nasıl yapacağına karar veremiyor musun? Kolaylaştırmak için biz 3 adım belirledik, seninle de paylaşalım!

  Robincode Kurucu Başkanı Gözde Erbaz İle STEAMWIN Kadınları Canlı Yayını - 2. Kısım

  Bir anne, sanayici ve iş kadını olan Gözde Erbaz, Bilgisayar Bilimleri eğitiminin dünyanın geleceği için önemli olduğunu ve bireylere erken yaşta öğretilmesi ge...

  5. Kariyer Tavsiye Paketleri: Beni Tutan Ve Beni Harekete Geçiren Şeyler

  Emma Stewart ve Karen Mattison'ın çalışma hayatına anne olduğu için ara veren kadınların mesleğe dönüş tavsiyelerini içeren 'Women Like Us' sitesindeki paketin ...

  Bülent Yar İle Gönüllü Buluşması - 2019

  Kadınların çalışma hayatına geri dönebilmesi adına gönüllü kadınlarımız ve Sevgili Bülent Yar bir araya geldiler. Yeniden Biz ekibi olarak çalışma hayatına tekr...

  Çalışan Kadın Ve Aile Sokak Röportajı

  BinYaprak sokağa çıktı ve Eşitlik Araştırmasının sorularını halka soru. Sonuçlar çarpıcı! Umarım beğenirsin!

  Robincode Kurucu Başkanı Gözde Erbaz İle STEAMWIN Kadınları Canlı Yayını - 1. Kısım

  Bir anne, sanayici ve iş kadını olan Gözde Erbaz, Bilgisayar Bilimleri eğitiminin dünyanın geleceği için önemli olduğunu ve bireylere erken yaşta öğretilmesi ge...

  Robincode Kurucu Başkanı Gözde Erbaz İle STEAMWIN Kadınları Canlı Yayını - 3. Kısım

  Bir anne, sanayici ve iş kadını olan Gözde Erbaz, Bilgisayar Bilimleri eğitiminin dünyanın geleceği için önemli olduğunu ve bireylere erken yaşta öğretilmesi ge...

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.