Asiye Koyuncu İle İnşaat Mühendisliği Üzerine Keyifli Bir Röportaj

  Mühendis Asiye Koyuncu ile inşaat mühendisliği üzerine yaptığımız bu röportajı mutlaka okumalısınız. İyi okumalar dileriz!

  VUCA Çağında Çevik Düşünme

  VUCA çağını ve Vuca çağında çevik düşünmenin önemini ve yöntemlerini anlattığımız, bu dönemde karmaşık sorunların çözümleri için rehber olabilecek nitelikte olan yazımız sizlerle! Keyifli okumalar...

  PROJELERİNİZ İÇİN VERİ SETLERİ BULABİLECEĞİNİZ PLATFORMLAR

  Yeni veri setlerine ulaşmak ve projelerinizde kullanmak için bu yazımızdaki siteleri ziyaret edebilirsiniz. Keyifli okumalar !

  Endüstri Mühendisliğinde Kariyer: İrem Özözen

  Amazon'da Tedarik Zinciri ve Planlama Müdürü olarak görev yapan Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu İrem Özözen ile kariyer yolculuğu, endüstri mühendisliği, meslek ve öğrencilik hayatı hakkında tavsiyelerle dolu, bol ilham içeren bir röportaj gerçekleştirdik. Detaylar yazıda!

  Mühendislikte Kadın: Melis Tahiroğlu

   Amazon Lojistik'te Süreç İyileştirme Uzmanı olarak görev yapan ODTÜ Makine Mühendisliği mezunu Melis Tahiroğlu ile makine mühendisliği, çalışma alanları, meslek ve öğrencilik yaşamı ve daha birçok konuda bilgi ve ilham ile bezeli bir röportaj yaptık. Detaylar yazıda!

  İnşaat Mühendisliğinde Kariyer: Erdem Engin Tavlayan İle Röportaj

  Yıldız Grup`ta RES Koordiantörlüğünü yürüten Türkiye`nin başarılı kadın mühendisi Erdem Engin Tavlayan ile İnşaat Mühendisliği üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İnşaat mühendisliği ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası için yazımızı kaçırmayın!

  Trabzon'da STEAMWIN Rüzgarı Esti

  Bol yağış alan Karadeniz bölgemizde ; fırtınalı etkinlik günü STEAMWIN rüzgarı esti. Etkinlikte mühendislik öğrencilerinin yoğun katılımı ve azımsanmayacak erkek katılımcıların sayısı gözden kaçmadı.​ Yazıyı okumaya devam et!

  Bir STEAMWIN Etkinliği Ardından: 16 Mayıs ODTÜ Teknokent

   16 Mayıs 2018 tarihinde birbirinden değerli 4 güçlü STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Math) kadınını ODTÜ Teknokent'te ağırladık. Ankara'nın farklı üniversitelerinden öğrenci ve akademisyenlerin katılımıyla, ilham verici hayat öyküleri ve tavsiyeler dinledik.

  © 2021 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.