Allianz Türkiye Esnek Çalışma Deneyimleri: Serpil Özbucak Civil ile Röportaj

  Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları bölümünde çalışan sevgili Serpil Özbucak Civil ile esnek çalışma deneyimleri üzerine samimi bir röportaj yaptık. Detaylar yaz...

  Çocuk Kahkahalarına Özlemle Evden Çalışma Deneyimleri

  Bilge Oş, kendini çocuklara adamış bir öğretmen, yoga eğitmeni ve bir anne. Ben kendisinin çiçeği burnunda evden çalışma deneyimlerini onun güzel sesinden dinledim, aynı ruhu yansıtmak ümidiyle de sizler için kaleme aldım.

  Londra'da Esnek Çalışma: İki Buçuk Saatinizi Nasıl Alırdınız?

  Trafikte, evde, işte, Londra'da? DAN Global Müşteri Yöneticisi Hale Bozkurt, Londra'da esnek çalışmaya geçiş sürecini BinYaprak'ta anlattı.

  İllüstratör Dilem Serbest'in Renkli Esnek Çalışma Deneyimleri

  Kişiliği, oyuncakları ve çizimleriyle rengarenk bir kadının çalışma ortamındayız. Bu röportajımızda Koronavirüs öncesi ve sonrası evden çalışma deneyimleriyle illüstratör ve oyuncak toplayıcısı Dilem Serbest'i dinledik.

  Esnek Çalışma Deneyimleri: Visa Proje Yöneticisi Seçil Ural ile Röportaj

  Visa Proje Yöneticisi sevgili Seçil Ural ile esnek çalışma deneyimleri üzerine samimi bir röportaj yaptık. Detaylar yazıda!   1) Kısaca kendinizi tanıtır m...

  Esnek Çalışma Deneyimleri: PwC Hollanda Creative Advisor'ı Murat Eren ile Röportaj

  İş hayatındaki motivasyonu artırmak için rutini kırmanın önemine inanan Murat Eren, Amsterdam'da PwC'nin merkez ofisinde gözlemlediği esnek çalışma deneyimlerini bizlerle paylaştı.

  Evden Çalışmak İş için Neden İyi

  Uzaktan çalışmanın popülerliği arttıkça çalışanlar da şehirler, ülkeler ve hatta pek çok zaman dilimi arasında işbirliği kuruyor. Bu durum ofis dinamiklerini na...

  Pijamayla Çalışmak - Başka Bir Şey

  Bazı işleri yapmak için neden belli bir yere, belli bir saatte ve belli bir kıyafetle gitmek zorundayız? Evimizde, sıcak yatağımızda, pijamalarımızla çalışsak o...

  Esnek Çalışma Deneyimleri: Mars Gıda Avrupa Bölge Pazarlama Müdürü Ceren Tarsus ile Röportaj

  Zaman ve mekan kavramları değiştikçe, esnek çalışmak bir lüks değil mecburiyet haline gelecek. Bu kez uzaktan çalışma deneyimlerini Londra'da yaşayan Ceren Tarsus'tan dinledik. Cevaplar yazının devamında!

  Allianz Türkiye Esnek Çalışma Deneyimleri: Melike Öniz ile Röportaj

  Allianz Türkiye'de Finansal Sigortalar alanında çalışan sevgili Melike Öniz ile esnek çalışma deneyimleri üzerine samimi bir röportaj yaptık. Detaylar yazıda!

  Eşofmanla Çalışma Devrimi: Freelancer Ziyahan Çetin ile Röportaj

  On senelik çalışma deneyiminin ardından kendi işinin patronu olan Görsel İçerik Üreticisi, Fotoğrafçı ve Videographer Ziyahan Çetin ile esnek çalışma üzerine samimi bir röportaj yaptık. Ziyahan'ın eşofmanla çalışma devrimi ve freelance çalışma önerileri yazının devamında!

  Uzman Psikolog İpek Gökozan ile Evden Çalışma Üzerine Röportaj

  Uzman Psikolog İpek Gökozan, koronavirüs pandemisi ardından hayatımıza giren #Evdekal hareketinin bireyler üzerindeki etkisini BinYaprak için değerlendirdi. Röportaj detayları için hadi yazının devamına!

  Londra'da Esnek Çalışma: SEO Analisti Yağmur Şimşek

  Pandemi bizi gerçekten durdurabildi mi? Bu süreci fırsata çeviren girişimci ve SEO Analisti Yağmur Londra'ya yerleşme serüvenini BinYaprak' la paylaştı. Keyifli okumalar !

  Microsoft'ta Esnek Çalışma: Orta Doğu ve Afrika İK Müdürü Kemal Özel ile Röportaj

  Aidiyet hissinden, iş takibine rol model olan ve en önemlisi çalışanına "ben sana güveniyorum" diyebilen Microsoft Türkiye'de esnek çalışma sistemini Orta Doğu ve Afrika İnsan Kaynakları Müdürü Kemal Özel'den dinledik. Detaylar yazının devamında!

  Esnek Çalışma Deneyimleri: Murat Orçun Kaplan ile Röportaj

  Esnek çalışma bir ütopya mı? Ford Otosan ekip liderlerinden Murat Orçun Kaplan ile kurumsal firmada esnek çalışma sistemi üzerine bir röportaj yaptık. Cevaplar yazının devamında!

  Vodafone'da Esnek Çalışma

  Teknolojiyi toplumun iyiliği için kullanan ve daha iyi yarınlar için geleceği şekillendiren Vodafone'lularla tanışın. Hepsi iyilik için yenilik peşinde koşan in...

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.