1924
    0
  Öne Çıkarılmış 

  Derya Türkkorkmaz ile Sahil Kasabasında Otel İşletme Hayali

  Masal gibi bir hayal kurarken başına gelen türlü olumsuzluk ve zorlukla başa çıkan Derya Büyükkorkmaz’ın tecrübelerini canlı yayında kendisinden dinledik.

  469
    0

  İlham Röportajları: Büşra Tonyalı

  Bu ayki ilham röportajlarımızın konuğu sevgili Büşra Tonyalı. Kendisini ve geçtiği yolculukları anlatan ilham dolu bir röportaj sizleri bekliyor. Sakın kaçırmayın!!

  806
    0

  Bilimin İncileri: Hatice Ferda Özgüzar

  Biyomedikal alanında doktora çalışmalarını yürütmekte olan Hatice Ferda Özgüzar ile gerçekleştirdiğimiz röportajda kendisinin çalışmalarını, eğitim ve kariyer yolculuğunu, bizlere tavsiyelerini konuştuk. Kendisine paylaşımları için teşekkür ediyor, keyifli okumalar diliyoruz! 

  342
    0

  FIT & Python Hackathon Geliyor

  Future In Tech & Python Hackathon'a geri sayım başladı! Google Developer Students Club Galatasaray olarak 13-14-15 Mayıs tarihlerinde Mustafa Kemal Merkezi'nde Beşiktaş Belediyesi'nin iş birliğiyle ve base64.ai'ın ana sponsorluğuyla gerçekleştireceğimiz Future In Tech & Python Hackathon etkinliğimize az kaldı! Hackathon'da mentorlarla birlikte proje geliştirebileceğiniz ve/veya Future In Tech ana temamız çerçevesinde planladığımız birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı oturumlara katılabileceğiniz ve birçok şirketten iş imkanları hakkında bilgi alabileceğiniz harika bir etkinlik ile karşınızdayız. Oturumlarla alanında uzman kişileri dinlemek ve Hackathon'da büyük ödüller kazanma şansını kaçırma!

  1551
    0

  Endüstri Mühendisliği Okurken Yapı Kredi’de Staj Yapmak

  Endüstri mühendisliği öğrencisi Özge'nin 1.sınıfta yapmış olduğu stajını, başvuru sürecini, deneyimlerini merak ediyorsan okumaya devam et!

  4721
    0

  Kariyer Basamaklarını Hızlı Tırmandıran 10 Adım

  Andre Gide'nin bir sözü ile başlayalım: "Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez." Yeni mezunlar için kariyer basamaklarını hızlı tırmandıran 10 adımı paylaşacağım sizinle.

  1423
    0

  Peki, P&G Bana Ne Kadar Uygun?

  CampusWIN, P&G şirket gezisindeydi. Kampüs lideri Merve'nin izlenimleri yazıda!

  1603
    0

  Çevre ve İnşaat Mühendisliğinde Kariyer: Tuba Tatar ile Röportaj

  Ülkemizin başarılı inşaat ve çevre mühendislerinden Tuba Tatar ile mühendislik üzerine çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İnşaat mühendisliği ile ilgili merak ettikleriniz ve çok daha fazlası röportajımızda. Keyifli okumalar!

  1620
    0

  Y Kuşağının Yetkinlik Gelişimi ve Sosyal Medyada Kişisel Markalaşması

  Kariyer Geliştirme Sorumlusu Cemre Sandal, Sabancı Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülen "Y Kuşağının Yetkinlik Gelişimi ve Sosyal Medyada Kişisel Markalaşması" projesini anlattı.

  725
    0

  Bir Üyesinin Gözünden Galatasaray Üniversitesi Women in Business Kulübü

  Dijital bir ekranda görüp tıkladığın bu yazıyı okumaya başladıysan ne mutlu… Birlikte Galatasaray Üniversitesi Women in Business kulübünü tanıyalım istiyoruz. Kulübümüzün amacı ne, neler yapıyor? Eğer öğrenmek istersen devam edelim. 

  615
    0

  STEM Akışı

  "STEM Lider Öğretmen Serim DURMAZTÜRK tarafından yazılan ve STEM'i anlatan bu güzel yazıya hepinizi bekleriz! Keyifli Okumalar!"

  995
    0

  MODERN DÜNYA'DA STEM'İN ROLÜ

  STEM'i ve günümüzdeki önemini anlamak, öğretmen ve öğrenciler için neler katabileceğini bilmek istiyorsanız Benginur Kankılıç'ın bu yazısına mutlaka bakmalısınız! Keyifli okumalar.

  1201
    0

  Asiye Koyuncu İle İnşaat Mühendisliği Üzerine Keyifli Bir Röportaj

  Mühendis Asiye Koyuncu ile inşaat mühendisliği üzerine yaptığımız bu röportajı mutlaka okumalısınız. İyi okumalar dileriz!

  414
    0

  İçimizdeki Çocuk

  Sevgi Cansu Aydalga ile STEM Programında içimizdeki çocuğu hep birlikte bu yazıda hissediyoruz! Sizleri de bizlerle bu yazıda hissetmeye davet ediyoruz.  

  485
    0

  STEM'Lİ YILLAR

  Matematik öğretmeni Egemen Şenyurt ile STEM'İ daha yakından tanıyoruz. Keyifli  okumalar!

  451
    0

  STEM'Lİ BİR DÖNEM

  STEM Lider Öğretmeni Nezahat ÜNAL'ın STEM ile tanışması ve bu süreçteki macerasını anlatan bir yazısıyla karşınızdayız! Keyifli Okumalar!

  412
    0

  STEM Dolu Günler

  Serap Kılınç ile STEM'in kattıklarını hep birlikte görelim. Keyifli okumalar! 

  997
    0

  Bilimin İncileri: Perihan Elif Ekmekçi ile Röportaj

  Doç. Dr. Sayın Perihan Elif Ekmekçi ile kariyer ve hayata dair eşsiz tüyolar içeren oldukça faydalı bir röportaj gerçekleştirdik. İyi okumalar!

  1748
    0

  İşe Alınmanızı Sağlayacak Beceriler

  Günümüzde işverenler ve işe alım yetkilileri, mezunların sadece eğitimlerine değil, aynı zamanda sahip oldukları becerilerine de dikkat ediyorlar. Sen de bu becerilerin neler olduğunu öğrenmek istiyorsan yazıyı okumaya devam et!

  3753
    0

  5 Popüler Siber Güvenlik Sertifikası

  Popüler siber güvenlik sertifikalarını sizler için derledik. Security+, SSCP, CEH, OSCP ve CCSP nedir? Sınav süresi, konu ve gereklilikleri nelerdir? Sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız bu yazıyı kaçırmayın, keyifli okumalar!

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.