310
    0

  Erasmus+ Maceramız

  CampusWIN üyelerimizden Kübra Takcı, Sevilhan Odabaşı ve Zeliha Tecik katıldıkları Erasmus+ projesini sizin için anlattı. Keyifli okumalar dileriz!

  246
    0

  Dışarıdaki Gürültüleri Azaltın, Özünüze Dönün

  İçindeki sesi dinlemek mi yoksa dışarıdaki seslerin esiri olmak mı? Yeni yazımız sizinle, keyifli okumalar! 

  670
    0

  CampusWIN Gamification Nedir?

  CampusWIN için önem taşıyan Gamification kavramını açıklıyoruz bu yazımızda. Keyifli okumalar!

  736
    0

  İlaçta Kariyer: Değişen Dönüşen Yetkinlikler

  'İlaçta kariyer çok iyi gelecek!' diyerek başladığımız bu yoldaki ilk söyleşimizde ilaç sektörünün hızla değişen dönüşümlere nasıl uyum sağladığını ve değiştiğini konuştuk. İlaç sektöründeki yenilikler ve değişen yetkinlikler için haydi okumaya!  

  654
    0

  Duygusal Çeviklik

  Yeliz Bahadır ile "duygusal çeviklik" üzerine ilham verici ve farkındalık yaratıcı bir etkinlik gerçekleştirdik. Keyifli okumalar!

  1113
    0

  Mindfulness-Bilinçli Farkındalık Uygulamaları

  Uzm. Psikolog & Psikoterapist Didem Turgut Çönkü ve Dr. Psikolog & Psikoterapist Derya Bayram tarafından yazılan Mindfulness-Bilinçli Farkındalık Aileler ve Eğitimciler İçin Uygulamalı El Kitabı'nda değinilen birkaç uygulamayı bu yazımda sizlerle paylaşmak istedim. Herkese "bilinçli" ve keyifli okumalar!

  1432
    0

  Güçlü Kızlar Platformu: Sen de katıl!

  İngilizce, konuşma pratiği yaparak öğrenilebilir mi sence? Cevap evet & Güçlü Kızlar'la!  

  580
    0

  Nisan Ayında CampusWIN’de Neler Yaptık?

  Nisan ayı CampusWIN'de dopdolu geçti!

  Her ay CampusWIN Event Komitesi olarak, kız kardeşlerimizi bir araya getirmek için birbirinden güzel, ilham veren etkinlikler düzenliyoruz. Nisan ayı da onlardan biriydi, neler yaptığımızı merak ediyorsan etkinliklerimizden kısaca bahsettik. 

  707
    0

  Gelişmeleri Kaçırma Korkusu (FoMo) nedir?

   Günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelen teknolojik ürünler insanların sanal ortamda daha fazla vakit geçirmesine neden olmaktadır. Özellikle oldukça ilgi gören sosyal medya 'Gelişmeleri Kaçırma Korkusu(FoMo)' adı verilen bir fenomenin ortaya çıkmasına yol açmıştır. Keyifli okumalar!

  901
    0

  Çocuğu Ergenlik Döneminde Olan Ailelere Tavsiyeler

  Her anne baba ergenlik döneminde olan çocuklarıyla anlaşma problemleri yaşar. Ergenlik dönemine giren çocuklar ruh hali olarak kendilerince yetişkinim artık moduna girmeye başlasalar da aslında durum onların düşündüğü gibi olmayabiliyor. Bu süreçte aile içi iletişimin sağlıklı ilerlemesi için anne ve babanın rolü, çocuğun rolünden daha önemlidir. Çocuğunuzla iletişiminizi daha pozitif tutmak istiyorsanız yazımızdaki tüyolara bir göz atın. Keyifli okumalar!

  873
    0

  CFA SOCIETY ISTANBUL, 7. “WOMEN IN FINANCE – FİNANSTA KADIN” PANELİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

  CFA Society Istanbul'un finans dünyasına yönelik hız kesmeden devam eden çalışmalarından "Women in Finance – Finansta Kadın" paneli izleyicilere ilham oldu. Genç kadın liderlerin katılımıyla gerçekleşen panele dair detaylar yazımızda. Keyifli okumalar!

  789
    0

  Pandemi Sürecini Avantaja Çevirmek

  Şimdilik değiştiremediğimiz bu süreci daha verimli ve daha faydalı nasıl değerlendirebiliriz? Biraz bunlardan bahsettim. Keyifli okumalar dilerim.

  899
    0

  CFA INSTITUTE’DAN KADINLARA ÖZEL BURS İMKANI!

  CFA Institute, CFA yolculuğunu daha ulaşılabilir hale getiren bursları sayesinde kadınların hayatlarına dokunuyor. Burs programının detayları yazımızda !

  1251
    0

  Bugünün Lideri Olarak Üniversitende Fark Yaratmaya Var Mısın? CampusWIN'i Tanıyalım.

  CampusWIN nedir? Bünyesinde ne barındırır? Alım süreçleri nasıl işler? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız yazımıza bekliyoruz. Keyifli okumalar! 

  674
    0

  Hadi bu kez 2020'nin sonuna dönelim: Türkiye'de İnovasyon Haftası

   Herkese selam! Başlığı okuyunca bir an düşündüğünüz 2020'ye dönme fikri sanırım pandemi nedeni ile oldukça kötü bir fikir. Muhtemelen hayatlarımızın en zor zamanlarını yaşadık, hiç ummadığımız dönüşümlere adapte olmaya çalıştık. Fakat her şey mi bu kadar kötüydü? Bunca zorluğun arasında hala üretime, aydınlanmaya, ilham olmaya devam edenler ve çok daha fazlası için çalışanlar da vardı. 

  4655
    0

  CFA Programı Nedir?

  CFA Society'nin bizlere CFA Programı nedir sorusunun cevabını anlattığı yazımızla karşınızdayız. Keyifli okumalar!

  1704
    0

  Çevre ve İnşaat Mühendisliğinde Kariyer: Tuba Tatar ile Röportaj

  Ülkemizin başarılı inşaat ve çevre mühendislerinden Tuba Tatar ile mühendislik üzerine çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İnşaat mühendisliği ile ilgili merak ettikleriniz ve çok daha fazlası röportajımızda. Keyifli okumalar!

  649
    0

  Ürün değil, İş Geliştiriyoruz

  İhsan Elgin'in kaleme aldığı girişimcilik özelindeki bu serinin ilk yazısıyla sizlerleyiz. Keyifli okumalar!

  651
    0

  Bireysel Manifesto - Cinsiyet Ayrımcılığına Dur Diyelim!

  Yazımızda Danışma Kurulu üyelerimizden Yeliz Mercan'ın iş hayatındaki cinsiyet ayrımcılığına yönelik bireysel manifestosuyla karşınızdayız. Keyifli okumalar!

  728
    0

  Kurumlar da "Şiddete Sıfır Tolerans" Demeli

  Yazımızda kurumların "şiddete sıfır tolerans" politikasından ve bu şiddetin çözümüne dair önerilerin paylaşıldığı BinYaprak canlı yayınından bahsedeceğiz. Keyifli Okumalar!

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.