Güvenilirlik Yetkinliğinin Önemi

   Güvenilirlik yetkinliğinin önemi hakkında ayrıntıları yazıda bulabilirsin, keyifli okumalar!

  Üniversitede Yurtta Kalmaya Nasıl Alışırsın?

  Üniversitesiye ilk geldigimizde ya ev tutariz ya da özel veya devlet yurduna yerleşiriz. Ben henüz evde hiç kalmadığım için size yurt ortamı nasıldır ve nasıl ayak uydurulur bu ortama onu anlatacağım. 

  Takım Çalışması Yetkinliğini Geliştirecek 4 Film

  Takım çalışması ile ilgili bu filmleri belki çok kez izledin fakat bu yönden hiç bakmamıştın. Veya hiç izlememiştin ve izlemek için zaman kolluyordun. İşte senin için süper bir fırsat. Keyifli okumalar!

  Takım Çalışması Becerini Geliştirmek İstiyorsan Seni Böyle Alalım!

  Doğuştan gelen kişisel özelliklerin takım çalışması becerisini geliştirmedeki rolünü yadsımamak gereklidir. Bu beceriyi sonradan geliştirmek de mümkün. Bunun için birçok egzersizi sizin için bu yazıda incelerken, Salto-Youth'tan "Inclusive Team Work Strategies-"WE NEED YOU"" isimli yazıyı da derledim.

  Üniversitede Network Ağımı Nasıl Genişletirim?

  Herkes üniversiteye hayallerle ve heyecanla başlıyor. Lise ya da dershaneden arkadaşlarıyla aynı üniversiteye gidenler ise daha az heyecanlı bir şekilde kendisi...

  Olumlu Bir Yaklaşım için Bilişötesi Becerilerinizi Geliştirin!

  Bilişötesi beceriler nedir? Olumlu yaklaşım için gerekli olan bilişötesi beceriler hakkında ayrıntılı bilgi yazıda, okumaya devam et! 

  Başkalarını Kendin Gibi Gör

  ''Başkalarını kendin gibi gör. Başkalarının sana karşı nasıl davranmasını istersen, sen de başkalarına öyle davran'' demiş büyük Konfüçyüs. 

  Endüstri Mühendisliğinde Beni Ne Bekliyor?

  Endüstri Mühendisliği öğrencisi Şebnem'in senin için tavsiyeleri var, okumaya devam et!

  İlk İş Görüşmesinde 'Sorumluluk' Yetkinliğinin Önemi

  İlk iş görüşmende sorumluluk yetkinliğine sahip olup olmadığın ne kadar önemli? Bir İK profesyonelinden bu konudaki tavsiyeleri öğrenmek için yazıyı okumaya devam et!

  Öğrenci Kulübü ile Kariyerine İvme Kat

  Üniversiteye başladığımız hafta öğrenci kulüplerinin tanıtım haftası olur, herkes birbirinden farklı konulardaki en az 8 kulübe kayıt olur. Peki sonra?

  Gönüllülük Hayatımda Yediğim En Lezzetli Yemek!

  Yoğun bir maratondan çıktın ve üniversiteye yeni başladın, birçok hayalin var. Sana hayalleri nasıl çeşitlendirip, reklendirebileceğinin sırrını vereceğim.

  Sorumluluk Almaya Üniversiteden Başla

   Sorumluluk yetkinliğini geliştirmek için ne yapmalısın? Tüyolar yazıda, okumaya devam et!

  Güvenilirliğine Katkı Sağlayacak Videolar

  Güvenilirliğini arttırmak için neler yapabilirsin? Senin için derlediğimiz bu videolar güvenilirliğine katkı sağlayacak.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.