Kariyer İçin Doğru Basamak TurkishWIN

  TurkishWIN People Commitee'nin ne olduğunu, neler yaptığını ve bizlere nasıl network sağladığını anlatan bu yazımızı mutlaka okumalısınız!

  CampusWin Oryantasyonumuzu Gerçekleştirdik!

  Yeni dönemin açılışını yaptığımız ve CampusWin yeniliklerini konuştuğumuzoryantasyonumuz 09.10.2021 tarihinde gerçekleşti. 

  Marmara Denetim Kulübü'nün Gözünden CampusWIN Paydaşlığı

  Türkiye'nin ilk denetim kulübü olan Marmara Denetim kulübü kendisini ve CampusWin ile olan Paydaşlığını bizlere anlattı. Keyifli okumalar! 

  CampusWIN Gamification Nedir?

  CampusWIN için önem taşıyan Gamification kavramını açıklıyoruz bu yazımızda. Keyifli okumalar!

  CampusWin Yolculuğumda İlk Günüm: Miray Sever

         Geçen sene üniversiteye kendimi elimden gelen her açıdan geliştirme isteğiyle başladım. Ne yazık ki okul dönemimiz dünya çapında var olan bir salgın dönemine denk geldi ve bu da hayatlarımızda birçok açıdan dezavantaj yarattı. Buna rağmen online derslerime katılmaya büyük bir hevesle başladım fakat bir süre sonra motivasyonum oldukça azaldı. Tam bu sıralarda CampusWin ile karşılaştım. Biraz araştırdım ve başvurmaya karar verdim. Champion olarak seçildiğimi öğrenince çok sevindim. O kadar sorunun arasında kendimi yeniden iyi hissetmeye başladım. Benim için gerçekten büyük bir motivasyon kaynağı oldu.


  Nisan Ayında CampusWIN’de Neler Yaptık?

  Nisan ayı CampusWIN'de dopdolu geçti!

  Her ay CampusWIN Event Komitesi olarak, kız kardeşlerimizi bir araya getirmek için birbirinden güzel, ilham veren etkinlikler düzenliyoruz. Nisan ayı da onlardan biriydi, neler yaptığımızı merak ediyorsan etkinliklerimizden kısaca bahsettik. 

  Bugünün Lideri Olarak Üniversitende Fark Yaratmaya Var Mısın? CampusWIN'i Tanıyalım.

  CampusWIN nedir? Bünyesinde ne barındırır? Alım süreçleri nasıl işler? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız yazımıza bekliyoruz. Keyifli okumalar! 

  CampusWINner olmak nedir?

   Kampüs lideri olmak, kampüs temsilcisi olmak, marka elçisi olmak… Son zamanlarda sürekli duyduğumuz kelimeler bunlar. Peki, bu tam olarak nedir? Ne yapar bir kampüs lideri? Kazancı nedir, ne verir markaya veya bir programa?

  Etiketler:

  CampusWinner Olmak Hayatımızda Neleri Değiştirir?

  CampusWinner olmanın en güzel yanlarından biri Türkiye'nin her yerinde, hatta birçok başka ülkeden kız kardeşinin olması. Dayanışma içinde, ilham dolu bir yolculuktayız.

  Solvoyo'da CampusWIN Akademi Günü

  CampusWIN Akademi Günü Nisan ayında Solvoyo ev sahipliğinde gerçekleşti. İlham dolu günün özeti yazıda!

  Akademi Günü - Ferko Assembly Ziyareti

   Her ay biz CampusWINner'ları bir araya getiren, aylık komite değerlendirmelerini paylaştığımız, hangi konular üzerinde iyileştirmelerde bulunacağımız ve b...

  Joint Idea'da İlham Dolu Bir Akademi Günü

  ​Kampüs Liderlerimizden Zeynep, ilham dolu Joint Idea Akademi Günü'nde neler yaşandı senin için anlattı!

  CampusWIN: Yeni Bir Başlangıç

  CampusWINner Aslıhan Yılmaz'dan tecrübelerini dinlemek için yazıyı okumaya devam et! 

  CampusWIN Akademi @Allianz

  Her ay bir kariyer hakkında ilham verebilecek ve öğretebilecek şirketleri ziyaret ediyoruz. Biz üniversite öğrencileriyiz ve TurkishWIN hepimizin bu akademi günleri ile kendimizi geliştirmemizi istiyor. Ve 3. akademi günümüz Allianz'da gerçekleşti.

  Academy Meeting @Google

  Etkinlik günü erkenden Google'ın ofisinde buldum kendimi.Çok sabırsızdım, gün boyu neler yapacağımızı düşünüp gülümsüyordum.Temamız yaratıcılıktı.

  CampusWIN Oryantasyon Etkinliğinin Ardından

  8-9 Eylül 2018'de CampusWIN programı yeni dönemi başlarken aramıza katılan yeni liderlerle kucaklaştık. Neler mi yaşandı? Ayrıntılar yazıda! 

  CampusWINner Olmanın Üç Büyük Faydası

   Bir CampusWINner olan Tuğçe'nin bizimle paylaştığı deneyimlerini merak ediyorsan yazıyı okumaya devam et!

  CampusWIN Oryantasyon Heyecanı

   Herkese merhaba!Ben, Orta Doğu Teknik Üniversitesinden Duygu. Gururla söylüyorum ki uzun zamandır takip ettiğim bu güzel CampusWIN kız kardeşlik ağına dah...

  CampusWINner Olmak

  TurkishWIN ve BinYaprak'ın kampüslere uzanan programı CampusWIN, yeni ve ilham dolu hikayeler, yeni kız kardeşler arıyor. Şahane insanlarla tanışarak, şaha...

  Nasıl İş Bulurum? Satış Uzmanı Tilbe Çetin’le Konuştuk

  Nasıl iş bulurum, mezun olmadan önce ve olduktan sonra neler yapmalıyım diye soruyorsan cevaplar Tilbe'yle yaptığımız bu röportajda.Kendini tanıtabilir misin? Ş...
  © 2021 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.