BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  165
    0

  Binyaprak İlham Röportajları: Güler Yıldırım

  İçimizden bir hayat hikayesi okumak her zaman bize yol gösterici olmuştur. Bu röportajımızda sevgili Güler Hanım bizlere ilham oluyor, yol gösteriyor. Keyifli okumalar!

  493
    0

  Mentor - Menti Rol ve Sorumlulukları Nelerdir?

  Mentor ve mentii ilişkisinde her iki tarafında rol ve sorumlulukları bulunmaktadır. 

  953
    0

  Mentor - Menti | İlk Görüşmede Nelere Dikkat Edilmeli?

  Her ilişkinin başlangıcı çok önemlidir. Bu sebeple mentorunuz/mentiniz ile gerçekleştireceğiniz ilk görüşme, ilişkinizin nasıl şekilleneceği ve sürecin nasıl ilerleyeceği konusunda belirleyici olacaktır. 

  1242
    0

  Mentorluk Nedir? Mentor - Menti Kimdir?

   Mentorluk alanındaki en önemli akademisyenlerden David Clutterbuck, mentorluğu şu şekilde tanımlar: "Mentor, mentinin sahip olduğu bilgeliği keşfetmesi için kendi bilgeliğini ortaya koyan kişidir."

  469
    0

  BinYaprak İlham Röportajı: Hülya Temel

  Okurken farklı bir bakış açısı kazanacağınız ilham röportajımız sizinle. Keyifli okumalar!

  355
    0

  Xsights-TurkishWIN-Kampüste Ne Var Araştırma Sonuçları: Üniversite Öğrencilerinin Toplumsal Kapsayıcılık Hakkındaki Algıları

  Üniversite gençlerinin toplumsal kapsayıcılık konusu hakkındaki algılarını anlamak amacıyla Xsights, TurkishWIN ve Kampüste Ne Var işbirliğinde 3000 üniversite öğrencisi ile yapılan araştırmanın çarpıcı sonuçlarını öğrenmek için yazımıza göz at!

  1979
    0

  Üniversite Öğrencileri için Burs İmkanları

  Üniversite öğrencileri için hazırladığımız bu burs rehberini kaçırma!  

  919
    0

  Sertifikalı Ücretsiz Eğitim Siteleri

  İnternetten bilgiye ulaşımın kolay olduğu günümüzde sizin için ücretsiz eğitim veren siteleri derledik. Keyifli okumalar!

  449
    0

  Milyon Kadına Mentor Programı Menti Deneyimi: Gökçe Ceylan

   Milyon Kadına Mentor programımızın Mentilerinden sevgili Gökçe Ceylan ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İlham dolu röportajımızı sakın kaçırmayın!!

  392
    0

  Milyon Kadına Mentor Programı Menti Deneyimi: Hilal Karamancıoğlu

  Milyon Kadına Mentor programımızın Mentilerinden sevgili Hilal Karamancıoğlu ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İlham dolu röportajımızı sakın kaçırmayın!!  

  738
    0

  Milyon Kadına Mentor Hareketi Mayıs Ayı Gelişmeleri

  Milyon Kadına Mentor hareketinde Mayıs ayında seni nelerin beklediğini öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin.

  867
    0

  Türkiye' den İrlanda' ya Yurt Dışında Global Kariyer: Fulden Sener

  Global kariyer röportaj serimizdeki konuğumuz TurkishWIN Birleşik Krallık üyemiz BT Sourced satınalma şirketine Dönüşümden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Sevgili Fulden Şener. İngiltere'de kariyer yapmak isteyen ya da taşınacak olan okuyucularımızın kaçırmaması gereken bu yazı size ilham olsun. Keyifli okumalar! 

  918
    0

  Türkiye' den İskoçya' ya Yurt Dışında Global Kariyer: Beyza Elgin Cengiz

  Global kariyer röportaj serimizdeki konuğumuz TurkishWIN Birleşik Krallık grup liderlerinden Beyza Elgin Cengiz. Kendisi şu anda İskoçya'da hem tam zamanlı pazarlama kariyerine devam etmekte hem de Pazarlama, Markalaşma ve Topluluk Oluşturma konularinda startuplara danışmanlık vermektedir. İngiltere'de kariyer yapmak isteyen ya da taşınacak olan okuyucularımızın kaçırmaması gereken bu yazı size ilham olsun. Keyifli okumalar!

  Kariyerini İngiltere'de sürdüren Beyza Elgin Cengiz'in röportajından önce biyografisine göz atmayı unutmayın!

  Lisans eğitimini Hacettepe Universitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlayıp, yuksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlayan Beyza, 2015 yılından beri Dijital Pazarlama alanında hem yerel hem global 10dan fazla marka ile çalışmıştır. İskoçya'ya eşi ile taşınan Beyza şu anda da İskoçya'da bir firmada Marketing and Communications Manager olarak çalışırken bir yandan da kurmuş olduğu Humanise Your Brand isimli danışmanlık firması ile teknoloji startuplarına Markalaşma, Pazarlama Stratejisi ve Topluluk Oluşturma hizmetleri veriyor. Golf, pilates ve seyahat ise hobileri arasında.

  Şimdi de röportajımıza geçelim! 

  1687
    0

  2022 Kadın ve İstihdam Araştırması Sonuçları Açıklandı!

  2022 Kadın ve istihdam Araştırması; TurkishWIN, XSIGHTS Araştırma ve Danışmanlık ve TED Üniversitesinin ortaklığında kadın ve istihdam konularında farkındalık yaratmak amacıyla yapılmış olup cinsiyet temelli genel mitleri, yaygın değerleri, kadın istihdamına bakışı, babalık iznini, COVID-19 dönemin etkilerini ve cinsiyet temelli iyileştirici politikaları ele almıştır. Raporla ilgili özet bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsin! 

  540
    0

  Bilgi Akademisi'nde Yeni Eğitim Modülü: İşletmenizde Dijitale Geçin

   EBRD'nin KOBİler için faydalı eğitimler, videolar ve araçlara ücretsiz erişim sunan online eğitim portalı Bilgi Akademisi'ne yeni bir eğitim modülü eklendi: İŞLETMENİZDE DİJİTALE GEÇİŞ.

  947
    0

  Elif Pıtırlı ile İlham Röportajı

  Binlerce kadın, "Sen yaparsın kız kardeşim!" diyerek hikayelerini BinYaprak'ta paylaştılar. Elif de Neriman Ülsever'in ilham videosunu defalarca izledikten sonra şimdi bizimle hikayesini paylaşıyor.

  888
    0

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Wtech Akademi (Teknolojide Kadın Derneği)

  Milyon Kadına Mentor programı paydaşlarından Teknolojide Kadın Derneği'nin Wtech Akademi Platformu'yla tanışın! Wtech Akademi Platformu, yetenekler ve kurumların bir araya gelebilmeleri için gerekli köprüyü kuruyor. Teknolojide fark yaratmak için doğru yerdesin!

  1211
    0

  Eczacılar İçin İlaçta Kariyer Tüyoları

  14 Mayıs Eczacılar Günü kutlamamızda eczacılar için ilaçta kariyer yolculuğunu konuştuk ve çok değerli rol model eczacılarımızdan altın değerinde tavsiyeler aldık. Kariyerinize katkıda bulunmak için haydi okumaya!

  778
    0

  SEO'da Anahtar Kelime

  Web siteleri için trend artırma ve trafik kalitesini düzenlemeye yardımcı olan SEO Arama Motoru Optimizasyonu uygulamasını kullanırken işinize yarayacak tüyolardan anahtar kelimelerin önemini sizler için derledik.  Keyifli okumalar!

  1024
    0

  Faydasıçok Vakfı Mentorluk Programı: Sedefteki İnciler

  Milyon Kadına Mentor Programı paydaşlarımızdan Faydasıçok Vakfı'nın Sedefteki İnciler Projesi hakkında bilgi edinebileceğin yazımız yayımda. Keyifli okumalar!

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.